نکاتی که قبل از سفارش خرید آثار هنری باید بدانید

  1. در آثار هنری ای که در بخش اطلاعات تکمیلی گزینه تحویل فوری فعال است، تابلو ۲ تا ۳ روز کاری برای شما ارسال خواهد شد
  2. زمان تحویل تمام آثار هنری در بخش اطلاعات تکمیلی بیان شده است و بصورت پیش فرض برای تابلو های نقاشی رنگ روغن بین 20 تا 25 روز کاری طول خواهد کشید
  3. زمان تحویل پس از ثبت سفارش و واریز پیش پرداخت محاسبه خواهد شد.
  4. نحوه پرداخت بهای هر نقاشی در استان تهران واریز 50 درصد از مبلغ سفارش بصورت پیش پرداخت و باقیمانده آن بصورت نقدی در زمان تحویل اثر در محل، به شخص تحویل دهنده خواهد بود. نحوه پرداخت برای شهرستان، واریز کل هزینه اثر بصورت یکجا میباشد.
  5. هزینه ارسال تمام آثار هنری برای تهران و یا شهرستان در بخش اطلاعات تکمیلی بیان شده است.
  6. مبلغ دریافتی بابت تابلو ها و آثار هنری پس از ثبت سفارش قابل عودت نمی باشد
  7. پس از ثبت سفارش، تا 24 ساعت آینده کارشناسان گالری هنری بهار با شما تماس خواهند گرفت (در سفارش پیامکی مطمئن شوید که پیامک به سامانه تحویل (Delivery) داده شده است)
  8. با توجه به اینکه سفارش شما به نشانی ای که در زمان ثبت سفارش ثبت کرده اید، پس بایستی نشانی کامل و همچنین با ذکر کد پستی باشد.
  9. از تحویل گرفتن آثار هنری پاره یا شکسته شده خودداری کنید و مراتب را به مدیریت اعلام فرمایید(تماس با ما). هرگونه شکستگی و پارگی پس از تحویل اثر هنری به عهده خود مشتری می باشد بنابراین خواهشمند است در هنگام تحویل دقت فرمایید. درصورت دریافت تابلو مخدوش به هیچ عنوان تابلو تعویض نخواهد شد.
  10. بعد از ثبت سفارش تابلو درصورتی که نشانی ایمیل خود را وارد کرده باشید، برای شما ایمیل به همراه همراه کد پیگیری و پیش فاکتور با ایمیل ارسال خواهد شد.

 

 پرسش دیگری دارید؟

هم اکنون با ما تماس بگیری